HUZUR VERİCİ AMBİYANSIYLA SİDE LÖWE HOTEL ODALARI

Lüks, kalite ve konforu ön planda tutan dekorasyonu ve rahatlatıcı atmosferi ile huzurlu bir uyku… Tatilin tatlı yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak ılık bir duş keyfi… Akşam saatlerinde sürükleyici bir film veya mini barımızdan alabileceğiniz soğuk içeceklerin yaşattığı haz… Hepsi otelimizin odalarında sizler için bir araya geliyor!.

Odalarımızın konforu ön planda tutan dekorasyonu ve rahatlatıcı atmosferi huzurlu bir uyku çekmenize yardımcı olacaktır. Sağlıklı bir uyku, yorucu ve stresli bir dönemi ardınızda bırakmanızı sağlarken aynı zamanda tüm bedeninizi ve ruhunuzu yenileyecek ve hak ettiği canlılığa kavuşturacaktır.

Rezervasyon Nuımaramız+90 242 753 4696 (pbx)

7/24 Hizmetinizdeyiz
Pazartesi – Pazar

Standart Oda

  • Standart odalarımız max.3 yetişkin konaklayacak şekilde dizayn edilmiştir.1 adet Split  Klima, kabinli duş, WC, Fön, Balkon, Telefon,  taban parke döşeme, 1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli),Mini Bar (giriş günü sadece su).
    *Single odalar;tek katlı bungolov  olup ,diğer standart odalardan daha küçüktür.

Standart Oda

Aile Odası

Bungalov Oda

Aile Odası

  • Aile odalarımız 2 ayrı yatak odasından oluşmakta ve standart oda özelliklerine sahiptir. Bir adet Split Klima, kabinli duş ,WC, Fön, Telefon ,1 adet 51  ekran  LCD TV,Güvenlik Kasası(ücretli), Mini bar (girişte sadece su) mevcuttur. Maximum 4 yetişkin konaklama imkanı mevcuttur.

 

Bungalov Oda

  • Bungalov odalarımız max.3 yetişkin konaklayacak şekilde dizayn edilmiştir.1 adet Split  Klima, kabinli duş, WC, Fön, Balkon, Telefon,  taban parke döşeme, 1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli),Mini Bar (giriş günü sadece su).
    *Single odalar;tek katlı bungolov  olup ,diğer standart odalardan daha küçüktür.